Зателефонуйте нам: +38-050-864 98 77, +38-068-864 98 77, +38-073-864 98 77
Робочі години: 10.00-22.00 Пн-Сб
+38 (050)(068)(073) 864 98 77 info@health-styles.com.ua
Закрыть
Украина, Киев, пр. Героев Сталинграда 14Б
+38 (050)(068)(073) 864 98 77
info@health-styles.com.ua
Робочі години: 10.00-22.00 Пн-Сб

ПИТАННЯ ТА ВІДПОВІДІ

Яким чином працюють глюкозамін і хондроїтин сульфати в організмі?

Глюкозамін і хондроїтин сульфати працюють разом, щоб зупинити руйнування хряща, стимулюючи виробництво колагену і протеогліканів, природних компонентів хряща і суглобових рідин. Вони також, захищають суглоби від дії ферментів, які можуть руйнувати хрящ.

З чого отримують глюкозаміну сульфат?

Глюкозамін зазвичай отримують з твердих оболонок молюсків. Ті, хто страждає алергією на молюсків, повинні приймати його з обережністю через можливу алергічну реакцію на глюкозамін. Але насправді спостерігалося дуже небагато випадків алергічних реакцій на глюкозамін, ймовірно, тому, що алергени молюсків знаходяться в м’ясі, а не в шкаралупі, а процес екстракції видаляє м’ясо, що залишилося.

Ваші продукти містять глютен?

Далеко не всі харчові добавки можуть містити глютен і ми не додаємо глютен в наші продукти. Через проблеми з чутливістю до цього компоненту для багатьох людей, ми уникаємо, де це можливо, використання інгредієнтів, що містять глютен у виробництві нашої продукції.

Чи є глюкозамін дійсно ефективним?

Глюкозамін є натуральною харчовою добавкою для поліпшення здоров’я суглобів, яка продається краще за всіх. Глюкозамін добре вивчений, і багато досліджень показують, що глюкозаміну сульфат прискорює відновлення хряща, зменшує біль при артриті і уповільнює його прогресування.

Чи дійсно необхідні харчові добавки?

Вітаміни, а також мінерали та незамінні жирні кислоти та інші поживні речовини необхідні для довгого і здорового життя. Ви можете отримувати вітаміни з своєї їжі, а також ви можете збільшити кількість певних живильних речовин і комбінацій поживних речовин за рахунок харчових добавок.

Сьогодні фрукти і овочі, які ми їмо, втратили значну частину своєї поживної цінності, якщо їх вирощували на неорганічних фермах, обробляли або зберігали протягом якогось періоду часу, перш ніж вони потрапили на наш стіл. Яблуко в мисці втрачає вітаміни по годинах!

Дієта, яка включає в себе різноманітні свіжі, переважно органічні, високоякісні продукти харчування з усіх основних груп продуктів харчування, може забезпечити більшу частину поживних речовин, в яких ми потребуємо. Якщо у вас немає часу ходити по магазинах, готувати і харчуватися природною здоровою їжею кожен день, ви не можете отримувати невеликі, але важливі кількості необхідних вітамінів та інших поживних речовин, необхідних вашому організму для оптимального здоров’я.

Багато людей вживають харчові добавки саме через брак часу для організації здорового харчування, а також для надання підтримки для свого організму, якщо здоров’я людини під загрозою, якщо є сімейна історія хвороби, якщо чинники способу життя зменшують споживання здорової їжі або просто для «страхування» здоров’я.

Як ви гарантуєте безпеку і чистоту риб'ячого жиру?

Кожен інгредієнт, який ми використовуємо в якості сировини для виробництва нашої продукції, тестується на чистоту, ідентифікацію (тому ми знаємо, що це те, що повинно бути), важкі метали, пестициди та інші забруднюючі речовини відповідно до вимог Директорату з природних продуктів охорони здоров’я Канади і Фармакопеї Сполучених Штатів (USP). Наші лабораторії також тестують готові продукти на відповідність по вазі, часу розпаду, однорідності і перевірену ефективність. Власні засоби тестування дозволяють швидко і ефективно отримувати точні результати перевірки.

Скільки Омега-3 міститься в маслі з печінки тріски?

Риб’ячий жир з печінки тріски є відмінним джерелом вітаміну А і вітаміну D, але зазвичай він містять невелику кількість незамінних жирних кислот (EFA) в порівнянні з іншими рибними джерелами, такими як анчоуси, сардини і скумбрія. Масло печінки тріски в рідини Webber Naturals Lemon Meringue Omega-3 забезпечує природний вміст EPA і DHA (100 мг EPA і 133,3 мг DHA на чайну ложку), а також містить вітаміни A і D. Відмінні джерела EFA включають Omega-3 Super Concentrate , лляне масло, а також риб’ячий жир з лосося і диких риб від Webber Naturals.

ПОШУК ТОВАРІВ У КАТАЛОЗІ

ПИТАННЯ ТА ВІДПОВІДІ

Яка б не була повна інструкція, всі питання врахувати часом не можливо. І у Вас може виникнути багато закономірних запитань. Тому ми зібрали більшість поширених питання на одній сторінці, щоб Ви не витрачали свій час і змогли швидко і зручно знайти відповіді на більшість питань! Якщо ви не знайшли потрібне запитання – скористайтеся формою відправки нижче!

Відправити запитання
ЗАЛИШИЛИСЯ ЗАПИТАННЯ?

Наша команда надає повну підтримку користувачів Health-Style! Щоб Ви змогли отримати технічну підтримку максимально швидко, повно і найбільш зручно для Вас, ми пропонуємо Вам перейти на сторінку Контакти і зв’язатися з нами одним із зручних способів.

Контакти

МИ ВІДПОВІЛИ НА ВСІ ВАШІ ЗАПИТАННЯ?

Якщо у Вас залишилися питання по товару – натисніть на “КАТАЛОГ ТОВАРІВ” нижче
або напишіть нам своє питання – натисніть кнопку “ЗВОРОТНІЙ ЗВ’ЯЗОК”.

Телефон: +38 (050)(068)(073) 864 98 77
Україна, Київ, пр. Героїв Сталінграду 14Б
/*bool(false) array(3) { [0]=> string(4) "2363" [1]=> string(4) "2945" [2]=> string(4) "6371" } */