Зателефонуйте нам: +38-050-864 98 77, +38-068-864 98 77, +38-073-864 98 77
Робочі години: 10.00-22.00 Пн-Сб
+38 (050)(068)(073) 864 98 77 info@health-styles.com.ua
Закрыть
Украина, Киев, пр. Героев Сталинграда 14Б
+38 (050)(068)(073) 864 98 77
info@health-styles.com.ua
Робочі години: 10.00-22.00 Пн-Сб
ГЕТЬ ГРИП В СВЯТА – ОЗБРОЇТИСЬ  АНТИВІРУСОМ ДЛЯ ВАШОГО ПОВЕРНЕННЯ НА РОБОТУ

ГЕТЬ ГРИП В СВЯТА – ОЗБРОЇТИСЬ АНТИВІРУСОМ ДЛЯ ВАШОГО ПОВЕРНЕННЯ НА РОБОТУ

Всі жарти про червоний ніс Рудольфа – в сторону, свята – це основний час для кашлю, застуди і більш серйозних захворювань, таких як грип. З приходом холодів починаються проблеми, що виникають в результаті: включення центрального опалення і підвищення сухості повітря, а також закритих вікон, що змушують повітря застоюватися, не кажучи вже про індульгенції алкоголю і солодким задоволенням, не дивно, що застуди починають множитися. Що ви можете зробити, щоб підвищити імунітет і уникнути грипу в цьому новому році?
Ті, хто читав між рядків, можливо, вже помітили кілька способів знизити ризик зараження протягом свят, включаючи обмеження споживання алкоголю, пригнічуючого імунітет, здорове харчування і уникнення тих солодких ласощів, які сприяють запаленню, а також стежити за тим, щоб перебувати в приміщеннях регулярно провітрюваних з нормальною вологістю. Це стосується і вашого офісу, і житлових приміщень.
Святкова гігієна для всіх
Хоча ми, зрозуміло, не виступаємо за те, щоб триматися подалі від сімейних зборів, розумно використовувати кілька запобіжних заходів, якщо хтось із вашого оточення все ж захворів. Будьте обережні, при роботі з їжею, регулярно мийте руки і уникайте спільного використання посуду з тими, хто може бути заражений. Навчіть дітей прикривати рот і ніс при кашлі та чханні, і особливо пам’ятайте про тих, у кого є додатковий ризик зараження, як-то: літні люди або люди з діабетом, аутоімунні стани або ті, хто страждає на ревматоїдний артрит або іншими імунодефіцитними станами.
Пробіотик для підвищення імунітету
У міру старіння наші імунні системи стають менш надійними, і є підстави припускати, що це частково пов’язано зі зміною складу бактерій в нашій шлунково-кишковій системі. Рясна їжа, кава з коньяком і інші святкові індульгенції можуть мати негативний вплив на кишкову мікрофлору, яка може ще більше погіршити цю імуногенність. Щоденний пробіотик, що включає резистентні до шлункової кислоти біфідобактерії і лактобактерії, може сприяти підвищенню стійкості до різних небажаних організмів, а також до збереження вашої системи травлення.
Вітаміни, мінерали та багато іншого
Вітамін С також є важливим інструментом в арсеналі проти інфекції, допомагаючи підвищити активність імунної системи, особливо при застосуванні в поєднанні з цинком. Ці поживні речовини не гарантують, що ви не знайдете застуду або грип, але вони скорочують термін тривалості застуди. Часник і кверцетин (виявлений в цибулі і яблуках) можуть допомогти зменшити симптоми кашлю та застуди, зменшуючи скупчення слизу і запалення, діючи як природні антигістаміни. Якщо ви в кінцевому підсумку зловите застуду після повернення на роботу, у всякому разі у вас є засоби для зменшення цих симптомів.
Традиційні засоби від застуди та грипу
Існує також ряд рослинних дієтичних добавок, які традиційно використовуються для зміцнення здоров’я імунної системи, включаючи ехінацею пурпурову, Ашвагандха і золотий корінь. Масло орегано також є популярним засобом для запобігання кашлю та застуди, але важливо проконсультуватися з лікарем до використання таких засобів, щоб вони могли взаємодіяти з існуючими умовами і ліками. Деякі з них мають кумулятивний ефект або займають небагато часу, щоб досягти позитивного рівня, тому розгляньте їх як природний спосіб підтримувати активність імунної системи для вашого повернення в офіс.
Зрозуміло, найкращий підхід до того, щоб залишатися у формі на свята, – це слідувати звичайної здорової дієти і здорового способу життя, таким як перебування в гідратації, регулярні фізичні навантаження, харчування збалансованою дієтою з великою кількістю фруктів і овочів. Джерела живлення повинні бути з низьким вмістом жирів, такі як, наприклад, боби, а також важливо отримання здорових жирів з горіхів і насіння, щоб підтримувати еластичність всіх мембран організму. Додавання імбиру і кориці в ваш гарячий пунш може підійти для пом’якшення имунодипрессантного ефекту від алкоголю, але все ж краще за все звести до мінімуму випивку, щоб зменшити ризик зараження січневими мікробами.
Щоденний пробіотик подивіться тут …
Вітамін С подивіться тут …
Цинк подивіться тут …
Екстракт Часника подивіться тут …
Ехінацею пурпурову подивіться тут …
Ашвагандха подивіться тут …
Золотий корінь подивіться тут …
Масло орегано подивіться тут …

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

/*bool(false) array(3) { [0]=> string(4) "2363" [1]=> string(4) "2945" [2]=> string(4) "6371" } */